Останні новини

30 років виховуючи кращих спортсменів Слобожанщини

Ювілейну дату відзначив людина-легенда, директор Харківського обласного вищого училища фізкультури і спорту Анатолій Попов.

Майже три десятиліття Анатолій Попов виховує спортсменів, олімпійців і призерів чемпіонатів. Випускники училища – учасники і чемпіони світу Зимових та Літніх Олімпіад з важкої атлетики, настільного тенісу, ковзанярського спорту та шорт-треку.

З 75-річчям директора комунального вищого навчального закладу привітали колеги, випускники, учні, представники влади.

«Головне надбання Анатолія Михайловича – тисячі спортсменів, яким він дав путівку в життя, і ціла плеяда тих, які захищають честь України на найвищих міжнародних аренах. 32 роки на посаді директора училища і 57 років на педагогічній ниві дають свої плоди, ними пишається Слобожанський край. Із 306 вихованців закладу до основного складу, кандидатів та резерву збірних команд України на поточний рік включено 83 студента училища»голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Довідково.

Анатолій Попов очолює Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту з 1987 року по сьогодні. Зараз в училищі фізкультури навчаються 2 майстри спорту України міжнародного класу, 37 майстрів спорту України, 106 спортсменів І розряду, 91 кандидат у майстри спорту.

Нагадаємо.