Футболістки вибороли чергову перемогу в Чемпіонаті України

В матчі 4-го туру другого етапу чемпіонату України з футболу харківський «Житлобуд-1» приймав команду «Восход» зі Старої Маячки.

З перших хвилин матчу харків’янки взяли гру під свій контроль. Вже на 6 хвилині грі Кочнєва могла відкрити рахунок, однак, м’яч після її пострілу потрапив у поперечину, а гол Вороніної на добиванні не зарахували через офсайд.

Перший м’яч у поєдинку «Житлобуд-1» забив на 30 хвилині: Ольга Басанська влучно реалізувала кутовий – 1:0.

Вже через хвилину після пасу від Шевчук ще один гол у ворота херсонської команди забила Ганна Вороніна – 2:0.

Майже наприкінці першого тайму м’яч з гольової передачі Юлії Шевчук забила Ірина Кочнєва. На перерву команди пішли за рахунку 3:0.

В другому таймі з 11-метрової позначки Дар’я Апанащенко вдало реалізувала пенальті – 4:0.