Пошкоджено об’єкти інфраструктури, житлові будинки громадян

3 та 4 серпня війська рф вдарили ракетами по Новобаварському, Холодногірському, Немишлянському районам Харкова та населеним пунктам Руські Тишки, Циркуни, Хролі Харківської області.

Внаслідок обстрілу зазнала значних пошкоджень триповерхова будівля  ковальського цеху заводу у Новобаварському районі. Вибиті вікна, зруйновано близько 1000 квадратних метрів покрівлі та міжповерхові перекриття.

У Холодногірському районі ракета влучила в асфальтовану поверхню уздовж вулиці біля будівель, внаслідок чого утворилася вирва.  Два снаряди поцілили на територію підприємства у Немишлянському районі. Утворилися дві воронки, пошкоджена будівля.

Поруч з птахофабрикою у селі Хролі виявлено вирви від влучання двох ракет. У селах Циркуни та Руські Тишки постраждали домоволодіння громадян, господарська споруда, зайнялася пожежа.

Огляд місць подій здійснювався співробітниками слідчо-оперативних груп, криміналістами та вибухотехніками. Правоохоронці зафіксували наслідки ворожих обстрілів та вилучили речові докази.

Попередньо встановлено, що обстріл здійснювався зенітно-ракетним комплексом С-300.

Нагадаємо.