Останні новини

Через карантин багато спортсменів можуть не повернутися до великого спорту

За словами головного тренера збірної України зі стрибків у воду Тамари Токмачової, наша збірна розпочне тренування з 15 травня.

«Зараз всі знаходяться дистанційно і в якому стані спортсмени навіть мені складно сказати. Тренування у будинку – це, вибачте, не тренування, з огляду на те, що у нас складнокординаційний вид спорту».

Міжнародний календар змагань ще не сформували. Практично всі старти перенесені на 2021 рік. В Україні також чекають підтвердження інформації про участь у Юнацькому чемпіонаті світу зі стрибків у воду, проведення якого заплановано на осінь в Києві.

«Про перспективи збірної зі стрибків у воду і взагалі українського і світового спортивного руху зараз щось заявити досить складно. Ми дистанційно і індивідуально працюємо з молодими спортсменами і намагаємося готувати цих 13-річних дітей і підлітків до виступів на юніорських, а згодом і на дорослих змаганнях будь-якого рівня.

Через карантин багато спортсменів не повернуться після такої тривалої перерви. І це не тільки в стрибках у воду. Включилися незворотні процеси і два місяці не відвідувати спортзал і басейн, не підходити до спортивних снарядів це критична для них ситуація».

Нагадаємо.