Останні новини

4 золотих медалі на Кубку України з бадмінтону

За підсумками змагань двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалися харків’янки Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська.

З 30 січня по 2 лютого в Києві пройшов Кубок України з бадмінтону, на якому спортсмени Харківщини завоювали 4 золотих, 2 срібні та 6 бронзових медалей.

Участь у змаганнях взяли 100 бадмінтоністів з різних областей країни.

У жіночій парі в дуеті Єлизавета та Марина у фіналі обіграли з рахунком 21:8, 21:9 Юлію Казарінову з Миколаєва та Олену Прус з Харкова, яка, відповідно, стала срібною призеркою.

Також Марина Ільїнська перемогла в жіночій одиночній категорії. У напруженому фіналі вона здолала Наталю Войцех з Дніпра 21:16, 19:21, 21:13.

Єлизавета Жарка святкувала ще одну перемогу в змішаній парній категорії разом з Валерієм Атращенковим. У фіналі харківський дует обіграв 21:16, 21:13 суперників з Дніпра Кирила Леонова і Наталю Войцех.

У чоловічій одиночній категорії перемогу одержав харків’янин Артем Почтарьов, який у фіналі з рахунком 23:21, 21:12 здолав Данила Боснюка з Дніпра.

Харківські бадмінтоністи Віталій Конов та Олександр Шмундяк завоювали срібні медалі в парній чоловічій категорії, поступившись у фіналі Івану Дружченку і Владиславу Колеснику з Дніпра.

Бронзовими призерами Кубка стали: Дмитро Завадський – одиночна чоловіча категорія, Ганна Міхалькова – жіноча одиночна категорія, Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова – жіноча парна категорія, Дарина Самарчанц та Христина Джангобекова (Львів) – жіноча парна категорія, Іван Мединський та Геннадій Натаров – чоловіча парна категорія, а також Віталій Конов і Владислава Лісна – змішана парна категорія.

Нагадаємо.