Останні новини

Харківщина виконала план з відбору контрактників

Близько 450 громадян протягом січня-березня відібрали харківські військкомати й направили для проходження служби за контрактом.

За даними Інформаційного агентства Міністерства оборони України у Харкові, з початку року 52 харків’янки підписали контракт зі Збройними Силами України.

«У першому кварталі 2020 року план із відбору контрактників виконаний на понад 100%. Близько 250 з них мають бойовий досвід і на їхню підготовку не треба витрачати багато часу та ресурсів. Також у цьому році на захист України добровільно стали 52 дівчини», – розповів військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін.

Офіцер додав, що попри карантинні заходи в усіх райвійськкоматах регіону триває інформаційно-роз’яснювальна робота з потенційними військовими.

«Телефоном чи за допомогою соцмереж розповідаємо про переваги армійського життя. Зараз тимчасово не відправляємо контрактників до навчальних центрів. А тих військовиків, які прийшли із запасу і в кого після демобілізації не минуло більше п’яти років, направляємо напряму до військових колективів. Лише у березні відправили до ЗСУ понад 100 таких контрактників».

Ще близько 80-90 харків’ян чекають на завершення карантину, щоб пройти перепідготовку в навчальних центрах. З ними й іншими потенційними військовиками офіцери райвійськкомату не втрачають зв’язок, переконуючи не змінювати свої плани.

Нагадаємо.