Відбувся дипломатичний прийом з нагоди святкування Дня Німецької Єдності

У відзначенні Дня Німецької Єдності взяв участь Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Урочистий прийом організований Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччини у Дніпрі.

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгузен та Генерального консула ФРН Штефана Кайля захід відвідали високопосадовці, представники дипломатичного корпусу.

Сергій Чернов подякував Генеральному консульству Німеччини «за багаторічну плідну співпрацю в атмосфері взаємної поваги та довіри, яка дозволила втілити в життя низку важливих проектів соціального характеру, активізувати бізнес-партнерство та втілити навчальні програми».

Також голова обласної ради привітав Генерального консула ФРН пана Штефана Кайля з призначенням на посаду та запевнив його у високій зацікавленості й готовності до продовження співробітництва у всіх питаннях, що становлять спільний інтерес.

Довідково. З 1990 року День Німецької Єдності – національне свято Німеччини, яке відзначається відповідно до Договору про об’єднання Німеччини 3 жовтня, в день вступу НДР до складу ФРН.

Нагадаємо.