Останні новини

У Лозівському районі відновлюють сільський будинок культури

Перемога в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» дозволила виконати поточний ремонт кількох кімнат у Будинку культури села Катеринівка та облаштувати їх меблями.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Лозівському районі, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув виконані роботи в рамках реалізації мініпроєкту розвитку територіальних громад.

Загальне фінансування міні-проекту склало 300 тисяч гривень, зокрема половина, 150 тисяч гривень, кошти обласного бюджету.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що в Будинку культури створені комфортні умови для жителів Катеринівського стартостинського округу.

«Спільними зусиллями усіма рівнями влади у сільському Будинку культури створено сприятливі умови для організації культурного дозвілля та відпочинку громади, а також духовного розвитку, збереження та примноження культурної спадщини», – прокоментував Сергій Чернов.

Катеринівський сільський будинок культури був заснований у 1964 році. Наразі у закладі функціонує дев’ять творчих аматорських колективів, серед них п’ять дитячих, які охоплюють майже 200 учасників.

За словами директора БК Раїси Іончикової, протягом тижня у закладі проводяться майстер-класи, розважальні та конкурсні програми для дітей і дорослих, репетиції творчих колективів та святкових заходів.

«Наша глядацька зала розрахована на 240 місць та має усе необхідне устаткування від звукопідсилюючої апаратури до освітлювальної техніки».

Нагадаємо.