У Дипломатичному клубі відбулась зустріч з керівницею харківського офісу Моніторингової Місії ОБСЄ

Почесний президент Клубу Сергій Чернов та Почесний консул Республіки Казахстан у м. Харків Емін Наджафлі провели зустріч із керівницею харківського офісу Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Ольгою Скриповською.

«Представники ОБСЄ – важлива складова дипломатичного корпусу міста, що прикладає зусиль для забезпечення і підтримки стабільної ситуації в регіоні.

Регулярні та продуктивні дипломатичні зустрічі в стінах клубу завжди сприяють напрацюванню спільних проєктів, ідей та шляхів до їх реалізації з метою розвитку Харкова та регіону в цілому», – сказано у повідомленні.

Під час зустрічі були обговоренні гострі питання безпекової ситуації в регіоні, особливості взаємодії дипломатичного клубу та поточні питання міста, щодо взаємодії на міжнародному рівні.

«Обговорили подальші заходи тісної співпраці Клубу та Місії з безпекових компонентів, поглиблення міжнародного співробітництва, створення умов для розвитку бізнесу регіону з залученням міжнародних проєктів», – прокоментував Почесний президент Клубу Сергій Чернов.

Нагадаємо.