Харківські акробати – серед кращих на чемпіонаті України

У Харкові пройшов юніорський чемпіонат України та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці. Харківщина вперше приймала чемпіонат України в цьому виді спорту.

Харківські спортсмени завоювали 14 нагород, зокрема, 3 «золота».

Участь у змаганнях взяли 160 спортсменів з 9 областей країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях: до 14 років та до 16 років.

За підсумками чемпіонату на рахунку збірної Харківської області були 2 золоті, 7 срібних та 2 бронзові медалі.

В загальнокомандному заліку чемпіонату України збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за збірною Дніпропетровської області, а перше вибороли акробати Сумської області.

Крім того харківські спортсмени завоювали комплект нагород на Всеукраїнських змаганнях у своїх категоріях.

Змагання, які пройшли у Харкові, стали одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату світу зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих та юніорів, який у листопаді цього року відбудеться в Баку, Азербайджан. До складу збірної України потрапили дві харків’янки – Софія Теплухіна та Руслана Кваченко.