Силовики озвучили позицію щодо скандалу на майдані Свободи

13 травня, під час засідання у Харкові виїзної Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування нападів на українських активістів, начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко заявив, що «Поліція Харкова забезпечує цілодобову охорону волонтерського намету у центрі міста».

За його словами, харківська поліція буде дуже відповідально ставитися до виконання своїх обов’язків в сфері забезпечення прав і свобод громадян, а саме, здійснення їх прав на організацію та проведення протестних акцій.

«Ще минулого року активісти звернулися із відповідною заявкою до міськради і отримали дозвіл на проведення цієї акції з 1 січня до 31 грудня 2019 року», – повідомив Валерій Сокуренко. – «Зупинити цей протест може тільки суд. Знищення намету за приписом комунальних служб  поліція не допустить».

Очільник обласного главку поліції Харківщини також додав, що охорона намету здійснюється у цілодобовому режимі: автомобільні екіпажі патрульної поліції стежать за ситуацією безпосередньо біля намету, також ведеться цілодобове відеоспостереження кількома камерами.

До охорони місця розташування волонтерського намету також залучено сили батальну поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області.

Нагадаємо.