На Харківщини затримали чоловіка, який розшукувався як організатор терористичного угруповання

29-річний чоловік розшукувався компетентними органами Республіки Таджикистан з метою арешту та екстрадиції за організацію злочинного угрупування.

Судом Аштського району Согдійської області Таджикистану йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

11 листопада працівники Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області спільно з працівниками Головного відділу контррозвідки СБУ в Харківській області за силової підтримки бійців полку поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області у Харкові затримали зловмисника, громадянина Республіки Таджикистан.

Чоловік, перебуваючи у 2013 році у Єгипті, приєднався до терористичних організацій «Ісламська партія Туркестану» та «Ісламська держава Іраку». У березні 2017 року у місті Каїр Єгипту він зібрав ще декількох громадян Республіки Таджикистан для відправлення та участі у збройному конфлікті та військових операціях в Сирії та Іраку. Але зазначені особи були затримані.

Розшукуваного доставили до Харківського РУП № 3 ГУНП  в Харківській області для вирішення питання щодо подальшої екстрадиції до Республіки Таджикистан. Йому загрожує до 12 років тюремного ув’язнення.

Нагадаємо.