Останні новини

Сергій Чернов взяв участь у медіа-форумі щодо протидії дезінформації

У стінах Харківського Дипломатичного Клубу відбувся медіа-форум для представників харківських ЗМІ та громадських організацій.

Враховуючи напружену ситуацію в інформаційному просторі щодо військових загроз та небезпеки, організатори зустрічі ставили за мету створити теплу і дружню атмосферу серед учасників для обговорення поточної ситуації, консолідувати позиції, висловити свої думки і переживання.

Під час заходу експерти з інформаційних питань провели виступи на тему протидії дезінформації та формування інформаційної культури.

Учасників діалогу привітав Почесний Президент Харківського дипломатичного клубу Сергій Чернов.

«Протягом останніх місяців в інформаційному просторі України і світу розповсюджується атмосфера паніки та небезпеки, яка нерідко підкріплена дезінформацією. Враховуючи існуюче напруження в Харківському регіоні й вагомий вплив ЗМІ на суспільну думку, виникає необхідність в конструктивному діалозі», сказав Сергій Чернов.

До участі були запрошені представники міської ради Харкова, провідних регіональних ЗМІ, громадських організацій, профільних структур правоохоронних органів.

Нагадаємо.