Останні новини

Сергій Чернов: Дипломатичний клуб став офіційним партнером та членом Харківського IT Cluster

В Дипломатичному клубі відбулось засідання Харківського IT Cluster, в якому взяли участь керівники більш ніж 40 ІТ компаній та постійні члени дипломатичного клубу.

Почесний президент клубу Сергій Чернов привітав представників ІТ сектору та підкреслив важливу роль галузі в умовах стрімкого розвитку суспільства, звернув увагу на майбутні шляхи співпраці і реалізації спільних проектів разом з клубом.

«Була проаналізована діяльність роботи IT компаній, обговорювались напрямки спільного співробітництва. Kharkiv IT Cluster, який працює з 2015 року, активно формує сприятливий клімат для бізнес середовища, просуває місто Харків як провідну IT локацію, а також підтримує ІТ-community та освіту.

Варто зазначити, що на Харківщині, у цій провідній в Україні індустрії, на майже 500 великих підприємствах та у підприємців зайнято біля 50 тис.чоловік. Це соціально відповідальний бізнес і він це довів під час пандемії COVID-19», – прокоментував Сергій Чернов.

На заході від імені клубу також були присутні Почесний консул Республіки Казахстан у м.Харків Емін Наджафлі, Почесний консул Грузії Олександра Чихладзе.

Обговорювали спільні досягнення кластеру за півріччя, напрями майбутнього розвитку та шляхи реалізації нових ініціатив.

«Мені приємно було чути від цих креативних людей, що вони переймаються в першу чергу сьогоденням і майбутнім успішної України. Ставлять перед собою амбітне завдання збільшити кількість зайнятих у IT сфері за п’ять наступних років у державі вдвічі (до 500 тисяч людей). А це вже лідерські позиції зі сплати податків, а головне формування іміджу України, як високотехнологічної держави», – говорить Сергій Чернов.

В травні цього року Дипломатичний клуб також став офіційним партнером та членом Харківського IT Cluster.

«Провідні фахівці ІТ говорять про необхідність мотивації молоді, їх батьків, на своїх успішних прикладах, віддавати перевагу вітчизняній освіті, науці, бізнесу. Треба зруйнувати песимізм окремих батьків відносно майбутнього своїх дітей: «не важливо куди поїхати, а головне звідкіля?!» Я вдячний усій Харківській IT команді за державницький далекоглядний підхід, за реалізацію проєктів по профорієнтації дітей, по мотивації їх йти на навчання до вишів (до відома: після вдало проведеної роботи серед дітей, кількість бажаючих отримати престижну професію зростає з 10 до 60 відсотків).

НУ ЦЕ Ж КЛАСНО, ЦЕ ПОТРІБНО ПІДТРИМУВАТИ І РОЗВИВАТИ! Усім велика вдячність за змістовний діалог і побажання успіхів!», – написав Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук.

Довідково. ІТ Cluster – це громадська організація, що об’єднує в собі більш ніж 60 ІТ компаній та бізнес партнерів для досягнення спільної мети та перспективних напрямів підтримки ІТ індустрії, соціального та економічного розвитку міста та України загалом.

Нагадаємо.