Сергій Чернов привітав мешканців Краснограда з Днем міста

Атмосферно та яскраво Красноградська громада відзначила День міста та 78-у річницю визволення.

Для усіх шанувальників прекрасного у Молодіжному сквері діяла художня виставка. Талановиті та креативні майстри Красноградщини представили свої роботи у декоративно-ужитковому мистецтві, організувавши ярмарок на алеї Героїв-Чорнобильців.

«Вітаю з Днем міста та річницею визволення Красноградського району від нациських загарбників!

19 вересня – день особливий, історично значущий, наповнений почуттям гордості за співвітчизників, які відстояли свободу і незалежність, наше право на життя.

Історична пам’ять, яку ви дбайливо зберігаєте, дає можливість  усвідомлювати справжню ціну мирного життя. Віра в те, що разом ми зможемо подолати будь-які перешкоди, надихає на рух вперед.

Звертаючись до героїчного минулого, ми завжди будемо черпати духовні сили, щоб віддано служити Батьківщині, зберігати і передавати історичну правду майбутнім поколінням. 

У цей пам’ятний день бажаємо всім красноградцям здоров’я, мирного неба, благополуччя в кожному будинку! Нехай любов до рідного краю зігріває наші серця, а сумлінна праця дозволяє реалізовувати нові плани і проєкти!

Для мене Красноградщина – рідна Земля! Я з гордістю спостерігаю, як Красноград розвивається та оновлюється. Тому і надалі буду робити все для того, аби Красноградський район, попри усі труднощі, розквітав!

Зі святом! З річницею визволення та з Днем міста!», – сказав депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

В ході урочистих заходів – «Музичне рандеву» від вихованців КЗ «Красноградська школа мистецтв» та фестивалем творчості аматорських колективів громади.

Далі – концерт та очікуваний феєрверк.

Нагадаємо.