В центрі культури і мистецтва стартував творчий онлайн-проект «Весільне розмаїття»

Харківський обласний центр культури і мистецтва запрошує взяти участь у Відкритій акції зі збереження та популяризації традиційної весільної обрядовості.

“Весілля – одне з найяскравіших подій у житті кожної людини, яке представляє українські традиції, культуру, звичаї, обряди, що накопичувалися та передавалися з покоління в покоління, а нині набирають популярності. Традиційний весільний обряд в Україні відзначається урочистістю, слугує єднанню молодих і утворенню сім’ї, а також виконує важливі правові, етичні та консолідуючі функції.

Традиційне весілля включає в себе три обов’язкові цикли: передвесільний, весільний і після весільний. Кожен із циклів складається з окремих обрядів. Українське весілля вирізняється різноманітністю, різнобарв’ям, розмаїттям весільних традицій, звичаїв, обрядів”, – розповідають оргнаізатори.

Роботи учасників чекають до 30 січня 2023 року. Участь у Акції є безкоштовною.

До участі у Акції запрошуються учасники фольклорних, фольклористичних, дослідницько-виконавських, вокальних гуртів клубних закладів, закладів сфери культури та початкової мистецької освіти, будинків дитячої та юнацької творчості України.

Докладніше за посиланням.

Нагадаємо.