Останні новини

З 21 жовтня запрацювали нові карантинні обмеження щодо міжобласних перевезень

Через поширення коронавірусу в Україні з 21 жовтня змінюються правила перевезень на залізниці та в інших видах транспорту між областями.

Перевезення залізницею у далекому сполученні дозволені за умови наявності документів про вакцинацію або негативного ПЛР- або експрес-тесту на COVID. Документи перевірятимуть правоохоронці та провідники «Укрзалізниці».

«При посадці пасажири повинні пред’явити сертифікат про щеплення або ПЛР-тест, або експрес-тест на коронавірусну хворобу, зроблений не більш ніж за 72 години на дату відправлення потяга», — сказав заступник начальника станції «Харків-Пасажирський» Антон Білоус.

За відсутності таких документів пасажирів не допускатимуть на поїзд. У потягах далекого сполучення також проводитимуть вибіркові рейди з поліцейськими.

На Південному вокзалі планують відкрити пункт вакцинації від COVID та створити можливість експрес-тестування перед відправленням поїзду.

Довідково. З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем будуть дозволені за умови наявності в усіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного з документів:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або документа, що підтверджує отримання однієї дози вакцини;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію;
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, що діє 72 години.

Перевізник несе відповідальність за наявність у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років, документів, передбачених карантинними правилами перевезень.

Нагадаємо.