100 – річний ювілей навчальному закладу Красноградщини

Сторічний ювілей навчально-виховного комплексу відзначили цими вихідними у Краснограді.

 

Навчальний заклад, створений як залізнична школа, дав дорогу в життя 44 тисячам випускників, що за кількістю вдвічі більше ніж населення Краснограда.

З нагоди свята вчителям вручили грамоти та подяки обласної ради, а також подарунки. Гості підкреслили, що свій сторічний ювілей школа відзначає у неперевершеному стані.

Навчально-виховний комплекс для багатьох став другою домівкою. Адже у Краснограді чимало сімей, у яких в цій школі навчається вже третє – четверте і навіть п’яте покоління.

В цей день згадали сторінки історії школи. А також, постатей, завдяки яким заклад пережив важкі часи, війну і перетворився на престижний навчальний заклад Красноградщини. Із вдячністю випускники різних років згадували свою школу та вчителів.

Навчально-виховний комплекс є активним учасником обласного конкурсу “Разом в майбутнє”. Так, цьогоріч тут було реалізовано міні-проект “Капітальний ремонт подвір’я”, загальною вартістю 300 тисяч гривень.

Нині у школі навчається 420 учнів та викладає 40 вчителів.

Серед випускників школи чимало відомих на Харківщині людей – лікарі, письменники, художники, науковці, військові.

 

Довідка. У 1918 році у Краснограді з ініціативи залізничників була заснована залізнична трудова школа. У 1936 році школа стала десятирічною. Перший десятий клас було випущено у 1939 році. У повоєнні роки школу було відновлено, окрім того, вона стала першою у районі за багатьма нововведеннями. Тут створили перший учнівський духовий оркестр, першу шкільну теплицю, перший живий куточок. Наразі у закладі навчаються 420 учнів, з них 176 – учні початкових класів.

leave a reply