Анонімними «мінуваннями» в Харкові займатиметься кіберполіція

Відповідну інформацію озвучив новопризначений начальник ГУ Національної поліції України в Харківській області Валерій Сокуренко.

За словами очільника Харківських силовиків, поліція залучить новий підрозділ для розкриття повідомлень про замінування ряду об’єктів в місті.

«Ми підключимо підрозділи кіберполіції для того, щоб все-таки виявляти тих, хто займається такими речами, хто такі повідомлення дає».

Валерій Сокуренко повідомив, що правоохоронні підрозділи зобов’язані реагувати на кожне повідомлення про замінування.

«Ми не можемо сказати, що ці замінування фейкові. Тільки фахівець може сказати, насправді замінували або це фейк, або це інформація прийшла з-за меж, з окупованої території, наприклад, з території Російської Федерації».

У свою чергу, голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що повідомлення про мінування надходять різними способами, однак останнім часом – переважно використовуються електронні шляхи.

Він запевнив, що в поліції достатньо коштів і можливостей ще збільшити кількість штатних вибухотехніків.

Так, у святкові дні одночасно на чергування заступають до 150 вибухотехнічних груп.

Довідково: 25 квітня відбулось представлення на посаді начальника ГУ Національної поліції України в Харківській області Валерія Сокуренка.

Валерій Сокуренко –  доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України.  З листопада 2015 року – ректор Харківського національного університету внутрішніх справ. Автор та співавтор більше 50 наукових і навчально-методичних праць, серед яких посібники, методичні рекомендації, наукові статті, патенти.

Нагадаємо.