За добу сталося чотири пожежі, спричинені обстрілами

Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 23 по 24 травня, здійснили 16 оперативних виїздів.

Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, рятувальники виїжджали двічі для проведення аварійно-рятувальних робіт, шість – для надання допомоги населенню та співробітникам поліції, вісім – на ліквідацію пожеж (чотири – викликаних обстрілами, чотири – з інших причин).

Пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Чугуївському (1) та Харківському (3) районах області. Зокрема, о 14:15 був обстріляний населений пункт у Дергачівській громаді. В результаті загорілося відразу три житлових будинки за різними адресами на загальній площі близько 800 кв. м. Для ліквідації пожеж були задіяні вісім одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу ДСНС. Близько 23:00 стався обстріл ще одного населеного пункту Дергачівської громади. Зайнялись дві приватних оселі на загальній площі близько 200 кв. м. З цими пожежами боролися рятувальники 53-ї ДПРЧ та змогли повністю їх ліквідувати о 1:40 24 травня.

Крім того, вчора проводилися аварійно-рятувальні роботи у зруйнованих будівлях Холодногірського та Новобаварського районів.

Нагадаємо.