За астрологічним календарем настає рік білого, металевого Бика

За всіма прогнозами, майбутній рік буде спокійним, без потрясінь та катаклізмів.

Білий Металевий Бик характеризується “сталевими нервами” і залізним характером, силою волі, стриманістю, серйозністю, надійністю, працелюбністю, консерватизмом, а також нетерплячістю та впертістю.

Безумовно, Бик є шляхетною твариною, тому від нього варто очікувати вольових, рішучих та серйозних вчинків. До того ж білий колір Бика говорить про світлий період, який наступний рік може принести у життя.

Наступний рік обіцяє бути спокійним, і, скоріш за все, пройде у роботі над собою, у досягненні успіху у кар’єрі, у саморозвитку та здобутті нових знань. Бик не любить нічого робити поспіхом, не надто схвалює активність та зміни, особливо радикальні. Тож майбутній рік буде виваженим, а події розвиватимуться достатньо повільно.

Астрологи стверджують, що перша половина нового року буде продуктивною у контексті кар’єрних здобутків та перемог.

Стихія Металевого Бика – земля, тому в одязі, інтер’єрі та святковому оформленні приміщення варто використовувати білий, коричневий, бежевий кольори, а також відтінки з металевим чи сріблястим ефектом.

І до речі, не одягайтеся у червоне та не стеліть на стіл червоної скатертини, бо цей колір, як відомо, здатен роздражнити будь-якого Бика.

У рік Бика народилися казкар Ганс Крістіан Андерсен, художник Вінсент Ван Гог, композитор Йоганн Себастьян Бах, актори Чарлі Чаплін, Дастін Гоффман, Едді Мерфі, Пол Ньюман, політики та правителі: Наполеон Бонапарт, Адольф Гітлер, Саддам Хусейн, Марґарет Тетчер.

Нагадаємо.