Харків’янин зберігав удома кілограми наркотичних речовин

У підозрюваного вилучено близько 6 кілограмів наркотичних та психотропних речовин. Вартість вилученого на чорному ринку складає близько 5 мільйонів гривень.

19 листопада у Харкові на вулиці Малиновського поліцейські біля будинку № 5 виявили 39-річного харків’янина. У чоловіка при собі знаходився полімерний пакет вагою близько 700 грамів з психотропною речовиною PVP, полімерний пакет з амфетаміном вагою близько 20 грамів та 8 згортків з канабісом.

Зі слів чоловіка стало відомо, що він працює «закладчиком» на Інтернет-крамницю. За місцем мешкання він зберігав наркотичні засоби і психотропні речовини з метою подальшого їх збуту шляхом «закладок» за вказівкою оператора цієї крамниці.

В ході огляду квартири харків’янина працівники поліції виявили  наркотичні засоби та психотропні речовини, розфасовані в полімерні пакети оптовими та роздрібними «закладками». З оселі було вилучено близько 1 кг амфетаміну; близько 3 кг психотропної речовини PVP; близько 150 грамів мефідрону; близько 500 пігулок «Екстазі»; близько 100 грамів психотропної речовини МДМА; близько 2 кг канабісу; 50 пігулок ЛСД; 300 полімерних згортків, обмотаних ізоляційною стрічкою синього, червоного та жовтого кольорів (так звані «закладки») з амфетаміном; близько 35 грамів наркотичного засобу Кетамін; близько 3 грамів кокаїну; 50 грамів грибів галюциногенних; електронні ваги та інше.

Вилучене направлено на дослідження. За даним фактом слідчим Холодногірського відділу поліції відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо.