Останні новини

В області до опалення підключено 95,8% об’єктів

У Харкові включені всі котельні, житловий фонд підключений до тепла майже на 90%.

  • з 798 котелень у Харківській області та місті Харків у роботі – 729 (91,4%),
  • з 7758 житлових будинків, які знаходяться на централізованому опаленні,
  • 6748 будинків підключені до тепла (87%),
  • з 1698 об’єктів соціальної сфери – з опаленням 1627 (95,8%), з яких 727 дитячих садків, 704 навчальних закладів, 196 медичних установ.

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Сергія Магдисюка, робота з підключення об’єктів до теплопостачання триває. Теплові електростанції повністю забезпечені вугіллям.

Питанням енергоефективності в області особливу увагу приділяє голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Протягом року за його ініціативою проводились переоснащення котелень в селах Харківської області в межах проекту «Разом в майбутнє». Також, поетапно реконструюються системи теплопостачання та застосовуються нові методи у сфері енергоефективності.

 «Сьогодні ми маємо здійснювати активні кроки у напрямку впровадження інноваційних практик та передових технологій для енергозбереження, забезпечення енергоефективності у регіоні та країни в цілому. Насамперед, звертати увагу на провідні вітчизняні досягнення у цьому напрямі та готувати сучасних фахівців, котрі забезпечуватимуть якісні енергоефективні заходи в громадах».переконаний Сергій Чернов.

Що стосується дорожнього господарства, за словами комунальників, у наявності є необхідні запаси посипальних матеріалів, техніка та пункти обігріву готові до експлуатації.

Нагадаємо.