Останні новини

Україна на порозі запровадження карантинних обмежень

В Україні прискорилося зростання захворюваності на COVID-19. Нових хворих на коронавірус виявили в усіх районах Харківщини.

За даними Харківського центру контролю та профілактики хвороб, найбільше людей захворіло в Харківському районі. Тут за минулу добу діагноз підтвердили в 192 жителів (158 – жителі Харкова).

Також виявлено нові випадки коронавірусу:

  • в Чугуївському районі – 12 хворих;
  • у Богодухівському районі – 8 випадків;
  • у Красноградському районі – 7 нових випадків;
  • в Куп’янському районі – 7 людей захворіло;
  • в Ізюмському районі – 3 нових випадки;
  • в Лозівському районі – 2 людей.

За добу одужало 98 хворих, померло семеро людей. Наразі лікуються 2534 пацієнти.

Загалом в області від початку пандемії зареєстрували 152 663 випадки СOVID-19, з них 146 430 хворих одужало, 3699 – померло.

По Україні кількість нових випадків за тиждень зросла на чверть та два дні поспіль коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищив граничні для «зеленої» зони 4%. Тому запровадження посилених карантинних обмежень ймовірне в першій половині вересня.

«Поточна ситуація залишається контрольованою, але навантаження на медичну систему зростає — кожне п’яте «ковідне» реанімаційне ліжко зайняте пацієнтами, на 14% зайняті ліжка «з киснем». Добова смертність також зросла і в середньому становить 38 осіб на добу (наполовину більше проти минулого тижня)», — зауважив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

Довідково. Україна на 43 місці у світі за кількістю нових випадків COVID-19. Також Україна на 6 місці серед європейських країн за кількістю нових смертей від COVID-19.

Нагадаємо.