Останні новини

На території Харківщини встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки

На території Харківської області з 11 квітня встановлюються обмеження, які відповідають «червоному» рівню епідеміологічної небезпеки, без послаблень.

Таке рішення ухвалили на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області.

За інформацією директорки ДЗ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Любові Махоти, в Харківській області інтенсивність епідеміологічного процесу продовжує зростати. Наразі перевищено показники госпіталізації (станом на сьогодні він складає – 79,9 на 100 тисяч населення) та коефіцієнт виявлення, який складає – 21,3%.

«Два індикаторні показники, які ми перевищуємо, характеризують напруженість епідпроцесу і потребують впровадження червоного рівня епіднебезпеки», – зазначила Любов Махота.

Вона додала, що за два останні тижні лабораторно підтверджено 15250 випадків, і показник складає 973 на 100 тисяч населення, що майже на 40% перевищує показник попередніх двох тижнів.

«Що стосується міста Харкова, то за останні два тижні зареєстровано 10 тисяч 258 випадків – це 67,3% до загальної захворюваності. Що стосується інтенсивного показника захворюваності, в цілому по області він складає 573, по місту Харкову – 719. В районах області показник – 404 на 100 тисяч населення»,  – сказала Любов Махота.

Нагадаємо.