Тривають дебати у справі про ДТП (оновлено)

12 лютого на засіданні Київського районного суду очікуються виступи обвинувачених та їх захисту.

Виступи потерпілих та їхніх представників у даній справі в суді прозвучали 11 лютого. Адвокати і родичі загиблих просили суд призначити для Олени Зайцевої максимальне покарання у вигляді 10-ти років позбавлення волі. Геннадія Дронова сторона захисту також вважає менш винним, не в такій мірі, як Олена Зайцева.

Адвокат потерпілих Дмитро Марцонь: «Ніхто не вірить у каяття Зайцевої. Це простежувалося з самого початку … Коли ми бачили, що було в перші секунди. Я не помітив ніякого жаху від загиблих людей, бажання допомогти. Ми помітили бажання піти від відповідальності, залучити третіх осіб, які максимально повинні були захистити безпосередньо Зайцеву».

Захист Дронова вважає, що звинувачення прийняло сторону Зайцевої. В справі буде апеляційне та касаційне оскарження. «Дронов в цій пригоді втратив своє життя. Те, що він не допомагав, чи не свідчить про його небажання. У нього немає можливостей: на відміну від Зайцевої, з багатими батьками. Дронов після виходу на свободу навіть не побачить в живих свою матір».

Дронов відмовився сьогодні виступати. Проте, адвокат заявив, що «останнє слово» його підзахисний скаже.

У ході дебатів у Київському райсуді Харкова у справі про смертельну ДТП адвокат Геннадія Дронова просив визнати його невинним.

Один з постраждалих в аварії, навпаки наполягав на максимальному покаранні для Дронова і прохав про пом’якшення вироку для Зайцевої.

У зв’язку з цим суд переніс дебати на 19 лютого. У цей день після виступів сторони захисту другий обвинуваченої суд віддалиться в дорадчу кімнату для ухвалення рішення.

Нагадаємо, що після того, як закінчаться дебати, у обвинувачених буде можливість сказати останнє слово. Потім – суддя віддалиться в дорадчу кімнату для винесення вироку.

Нагадаємо.