Останні новини

У Харківському військовому шпиталі не підтвердилось COVID-19 у п’яти працівників закладу

Повторне ПЛР-тестування в Києві не підтвердило раніше встановлений харківськими епідеміологами COVID-19 у п’яти медпрацівників військового шпиталю.

Як розповів начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Юрій Подолян, у неділю отримано з лабораторії інформацію про те, що дев’ять людей, працівників нашого госпіталю, позитивні по COVID-19.

Було терміново відібрано повторні проби, тому що з дев’яти пацієнтів – в жодного з пацієнтів, медпрацівників, в жодного з них не було клінічних проявів. Цей контроль було відправлено на Київ. Підтвердження немає, тобто результат негативний, дві людини очікуємо сьогодні інформацію після 14:00 з лабораторії міста Запоріжжя.

На запитання про те, чому не співпадають результати, отримані в Харкові та Києві, Подолян сказав: «Може виникати похибка за рахунок обладнання, можливо, середовища, я не є в цьому експертом, коментувати це не можу. Але коли у дев’яти працівників немає жодних проявів клінічних, виникло як раз таке не зовсім розуміння, тому було прийнято рішення зробити перевірку».

18 працівників Військово-медичного центру перебувають в самоізоляції – дев’ять медпрацівників і контактні з ними.

На лікуванні у центрі перебувають п’ятеро пацієнтів з підтвердженим позитивним ПЛР-тестуванням: троє військовослужбовців з різних частин та двоє пенсіонерів Міністерства оборони України. Перший хворий з коронавірусом був доправений до шпиталю 20 квітня.

«З п’яти пацієнтів чотири перебувають в інфекційному відділенні, всі в окремих боксах. Один пацієнт перебуває у відділені невідкладної медичної допомоги. Всі пацієнти почувають себе задовільно. У відділенні невідкладної допомоги залишили пацієнта, тому що його вік – за 80 років для того, щоб ретельніше за ним спостерігати», – сказав Подолян.

Нагадаємо.