У Дергачівському районі скасовують карантинні послаблення через нові випадки COVID-19

У Дергачівському районі Харківської області скасують низку карантинних пом’якшень у зв’язку із виявленням нових випадків COVID-19.

Коронавірус виявили у двох співробітників управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської РДА. Зараз хворі перебувають на самоізоляції, управління перейшло на дистанційну роботу, приміщення продезінфікували.

«Підтверджено. Хвороба протікає безсимптомно. Всі співробітники, все управління, перебувають на самоізоляції, на віддаленій роботі. Щоб не було питань щодо контактних осіб, були здані всі аналізи, поки управління працює в дистанційному режимі. Контактних скільки, поки не відомо», – повідомив голови Дергачівської райадміністрації.

Через нові випадки COVID-19 в районі вирішили скасувати введені раніше карантинні пом’якшення. Знову в Дергачівському районі будуть закриті кафе на внутрішній прийом, лише літні майданчики.

«З понеділка у нас будуть закриті дитячі садки. Тобто ті ослаблення карантинних заходів, які були прийняті недавно, будуть анульовані. Магазини буде перевіряти інспекція, дотримання всіх норм – маски, дезінфекція, дистанція. Люди вирішили на даний момент, що маски не треба носити… По ринках те ж саме. ФОПи, магазини – ви можете сприймати, що це ринок, а насправді це ФОП, тобто він не проходить як ринок. Коли скупчення кіосків – у нас люди ментально сприймають, що це ринок. Магазини будуть саме з нормою 1 людина на 10 квадратних метрів тощо», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо.