На Харківщині ввели нові карантинні обмеження

З 18 березня на Харківщині заборонили масові заходи за участі більше однієї людини на чотири квадратних метри або наповненістю понад 50% місць у кожному окремому залі. Запроваджуються обмеження для спортзалів та басейнів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 березня.

  • Організатор масового заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування не менше ніж 1,5 метра у разі, якщо люди під час заходу стоятимуть.
  • Кінотеатрам та іншим закладам культури дозволено наповнювати зали на 50%.
  • Заборонена робота спортивних та фітнес-центрів, які не можливо забезпечити кількість відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів загальної площі приміщення та не більше чотирьох плавців на одній доріжці басейну для індивідуальних занять або не більше шістьох для спортивно-тренувальних груп.
  • Керівники торгово-розважальних центрів мають посилити контроль за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції відвідувачів і персоналу.

Поліції рекомендували посилити контроль за виконанням карантинних заходів, за дотриманням маскового режиму в громадському транспорті та на найбільш завантажених зупинках громадського транспорту в години пікового навантаження.

Нагадаємо.