Харківська область готується до посилення карантинних заходів

Наразі в області зростає кількість хворих на коронавірус. За словами фахівців, з огляду на статистику, Харківщині слід готуватися до суворіших карантинних заходів.

За словами заступника голови ОДА Михайла Черняка, населенню слід бути готовим до транспортних обмежень та переходу навчальних закладів середньої та вищої освіти на дистанційне навчання.

«Конкретні обмежувальні заходи будуть розглядатися під час засідань регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проте ми повинні напрацювати фахові рекомендації та алгоритми, які допоможуть правильній організації карантину. Ми повинні вже зараз закликати людей відповідально ставитися до власного здоров’я, не нехтувати індивідуальними засобами захисту та не боятися, й приєднуватися до кампанії з вакцинації», – говориться у повідомленні.

Зокрема, вчені та медики пропонують відтермінувати в часі щеплення медпрацівників, оскільки багато хто з них уже перехворів на COVID-19, та забезпечити щепленням інші вразливі категорії населення.

Крім того, обговорюється питання залучення додаткової кількості молодшого та середнього персоналу до роботи в ковідних відділеннях на контрактній основі. Також йдеться про розгортання більшої кількості ліжок та забезпечення закладів необхідною кількістю кисню та кисневих трас.

Нагадаємо.