На Харківщині браконьєри застрелили вагітну самку благородного оленя

Поліція встановила шістьох осіб, причетних до незаконного полювання, і провела обшуки за місцем їх мешкання.

У лісі єгер знайшов тушу вбитої вагітної самиці благородного оленя. Невідомі відокремили м’які тканини, а рештки туші залишили на місці.

21 березня єгер мисливського господарства села П’ятницьке повідомив до поліції про факт браконьєрства. Заявник розповів, що в лісі знайдена туша застреленого оленя.

За адресою, вказаною у повідомленні, працівники Чугуївського районного управління поліції виявили вбиту вагітну самицю благородного оленя, яка занесена до Червоної книги України. У тварини були відокремлені м’які тканини, а рештки туші та ембріон залишені на місці.

Оперативники встановили трьох осіб, причетних до вбивства тварини. Також поліцейські встановили причетність ще трьох громадян до незаконного полювання. Всі шестеро чоловіків віком від 27 до 56 років проживають на території Чугуївського району.

12 травня проведено обшуки за місцем мешкання шістьох осіб, які підозрюються у незаконному полюванні.

За їх результатами поліцейські вилучили більше 580 патронів, 2  мисливські рушниці, газовий пістолет та 5 газових набоїв, порох, а також незареєстровану гладкоствольну рушницю та нарізну ґвинтівку без дозволу, 5 одиниць холодної зброї і металевий предмет, схожий на шаблю.

Максимальне покарання згідно з санкцією статті передбачає до 3 років обмеження волі.

Нагадаємо.