Останні новини

Масштабна спецоперація: Припинено злочинну діяльність аптечної мережі міста

Провізори даних закладів порушували правила відпуску комбінованих та наркотичних лікарських засобів, реалізуючи їх наркозалежним особам без рецептів.

В результаті проведених обшуків на шести об’єктах поліцейські вилучили медичні препарати, орієнтовна ціна яких на «чорному ринку» складає близько 2 мільйонів гривень.

У березні поточного року до Управління боротьби з наркозлочинністю в Харківській області надійшла інформація про те, що власник та провізори аптечних закладів Харкова здійснюють продаж комбінованих та наркотичних лікарських засобів з порушенням вимог діючого законодавства України.

Було встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю здійснює через мережу аптечних закладів продаж комбінованих та наркотичних лікарських засобів з порушенням вимог діючого законодавства України. Також з’ясувалося, що у Ліцензійному реєстрі відсутні відомості про отримання ліцензії ТОВ на право продажу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Керував діяльністю ТОВ 47-річний харків’янин, до аптечної мережі входило 6 закладів, розташованих на території  Харкова.

Санкціоновані обшуки були проведені в аптечних закладах, розташованих по проспектах Олександрівському, Московському, Науки, Гагаріна, та вулицях Військовій та Полтавський Шлях. Поліцейські вилучили лікарські засоби в ампулах та блістерах, орієнтовна ціна яких на «чорному ринку» складає близько 2 мільйонів гривень, а також грошові кошти і чорнові записи злочинної діяльності фігурантів.

На даний час встановлюється канал надходження препаратів, споживачі та всі учасники схеми незаконного збагачення.

Відповідно до санкції статті їм загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо.