Затримано підозрюваного у нападах на жінок

15 травня був затриманий мешканець Харківської області 1972 року народження, який вже мав дві судимості за зґвалтування та вбивство.

Відповідну інформацію оприлюднив перший заступник голови Національної поліції України Вячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook.

Аброськін нагадав, що у Харкові сталася низка нападів на жінок. Зокрема, у жовтні 2018 року невідомий увірвався в квартиру слідом за дівчиною 2002 року народження, яка поверталася додому зі школи, намагався зґвалтувати, але дівчина вирвалася та стала голосно кликати на допомогу й злочинець втік.

У лютому 2019 року злочинець в ліфтовій кабіні під загрозою фізичного насильства зґвалтував дівчину 1997 року народження.

Також у лютому дівчина 2002 року народження поверталася додому від репетитора, коли слідом до ліфтової кабіни за нею зайшов невідомий та одразу почав бити, намагаючись зґвалтувати, але ліфт зупинився й злочинець втік.

8 лютого дівчина 2001 року народження поверталася додому й на вулиці невідомий під загрозою ножа, повалив її на землю, потім почав душити, дівчина голосно кликала на допомогу, злочинець кинув її та втік.

9 лютого невідомий скоїв напад на молоду жінку в ліфтовій кабіні багатоповерхового будинку: злочинець наносив удари дівчині та примушував до статевого акту. Крики почув мешканець будинку, який вибіг на сходи та звільнив дівчину. Злочинцю вдалося втекти.

У перших числах травня до поліції Харківщини звернулася жінка із заявою про те, що невідомий у ліфті багатоповерхового будинку намагався з використанням насилля задовольнити статеву пристрасть неприроднім способом.

15 травня був затриманий підозрюваний, мешканець Харківської області.

Чоловік був раніше засуджений: у 1996 році за умисне вбивство та зґвалтування, у 2005 році засуджений за серію зґвалтувань та насильницьких задоволень статевої пристрасті неприроднім способом терміном на 14 років позбавлення волі, однак у 2017 році був звільнений достроково.

Нагадаємо.