Останні новини

Укргідрометцентр дав прогноз на вихідні

В Укргідрометцентрі розповіли, що циклон з боку Азовського моря торкнеться ряду районів області. У Харкові сильного снігу не очікується.

«О 15 годині 4 січня ми очікуємо циклонний випад в районі Азовського моря, і під його впливом буде знаходитися південно-східна частина України».

За словами синоптиків: «У самому Харкові в цей період очікуються опади у вигляді снігу, але не більше 1 міліметра».

Проте, за даними рятувальників, 4-5 січня оголошений «жовтий» рівень небезпеки погодних умов: сильний сніг (до 15-20 сантиметрів), ожеледь, вітер до 15-20 метрів в секунду. У ДСНС попередили, що це може привести до порушень в електропостачанні, русі транспорту, ускладнення роботи комунальних служб.

Щодо прогнозу на вихідні. У неділю, 6 січня буде хмарна погода. Ввечері температура понизиться до -11 градусів. Вдень очікується до 8 морозу.

За народним календарем з цього дня настають Різдвяні морози. Помічено: «Якщо на Кутю небо зоряне — багатий приплід скотини і багато ягід буде». Якщо на святвечір буде снігопад, чекайте процвітання господарства у новому році, а якщо мороз — у сім’ї буде злагода і любов.

7 січня буде ще холодніше. До 16 градусів з позначкою мінус вночі та до 10 морозу вдень.


7 січня відзначають Різдво — одне з головних християнських свят. З давніх часів це день примирення, добра, миролюбності та прославлення Христа.