У Харківському виші готуватимуть фахівців з енергоефективності

На базі Харківського національного університету міського господарства ім. А. Бекетова створять енерго-інноваційний хаб.

За даними Міносвіти, у хабі готуватимуть студентів, які вивчають енергоефективність, а також будуть проводити семінари для досвідчених фахівців.

Планується, що хаби стануть платформою для навчання, обміну успішним досвідом та ідеями в сфері енергоефективності. Крім того, там можна буде отримати детальну інформацію про поновлювані джерела енергії, захисту навколишнього середовища та наслідки зміни клімату.

Відкриття хабів проходить в рамках проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні».

Нагадаємо у травні цього року в Харківському університеті міського господарства імені О. М. Бекетова вперше урочисто вручили сертифікати з енергоменеджменту представникам міст-підписантів «Угоди мерів».

Ініціатором підготовки фахівців у сфері енергоефективності став голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Навчання проводилося для старост та представників громад Харківщини.

Новий інтенсивного навчання «Енергетичний менеджмент»  був підготовлений Харківським національним університетом міського господарства.

Сертифікати енергоменеджера  отримали 14 представників територіальних громад області.

«Гордий, що співпраця між Харківською обласною радою та університетом міського господарства ім. Бекетова дала свої перші плоди – випуск кваліфікованих енергоменеджерів. Наше спільне завдання сьогодні – допомогти керівникам, містам, громадам підготувати досвідчених менеджерів для покращення енергоефективності територій. Впевнений, те, чому ви тут навчилися – надасть вам і вашим громадам додаткові можливості», – прокоментував в день випуску голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.