Пробне ЗНО-2021

10 квітня відбудеться пробне ЗНО-2021. Цього року на пробне ЗНО записалося на 70 тисяч менше охочих, аніж минулого.

До пунктів тестування необхідно з’явитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу) та запрошення-перепустки.

Основне ЗНО-2021 має розпочатися 21 травня.

Раніше у майбутніх абітурієнтів була змога пройти пробне оцінювання кілька разів, з різних предметів. Але цього року кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета з переліку ЗНО-2021: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

Проте міносвіти створило можливості пройти пробні оцінювання з інших предметів дистанційно. Зробити це можна буде в особистих кабінетах випускників, завантаживши завдання з будь-якого предмета.

Майбутні абітурієнти подали загалом 140 тисяч заяв на участь у пробному ЗНО-2021. Найпопулярнішими предметами, як і в попередні роки, залишаються українська мова та українська мова та література, яка є обов’язковою для вступу до вишу. Наступні за рейтингом – математика, історія України та іноземна мова.

Додатково. Для випускників Києва, Чернігівщини та Миколаївщини пробні тестування перенесені на 24 квітня.

Нагадаємо.