Останні новини

Сьогодні відзначають Міжнародний День студента

Міжнародний День студента відзначається щороку 17 листопада. В Україні це свято відзначають з 1999 року.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав молодь.

«Дорога студентська спільното Харківщини!

Від щирого серця вітаю з Міжнародним днем студентів!

Студентство – це час, коли кожен з вас має безліч можливостей та мрій,         це – молодість та невичерпна енергія, позитив, яскраві емоції та несподівані враження, це – найщасливіші роки у житті.

Жага до знань, наполегливість у навчанні, віра у власні сили, переконаний, відкриють для нинішніх студентів численних навчальних закладів Харківщини шлях до гідного майбуття. Завжди ставте собі високу планку у будь-якій справі, впевнено крокуйте до поставленої мети.

Вагомі досягнення харківських студентів підтримують престиж навчальних закладів регіону не лише в Україні, а й на міжнародній арені, пишаюсь цим. Небайдужість та активна громадська позиція, притаманна сучасній молоді, формують покоління, яке розвиватиме країну креативними ідеями та плідною працею.

Бажаю студентській спільноті краю наснаги, творчого пошуку, реалізуватися у цьому бурхливому житті та бути неодмінно щасливим!»

Довідково. У студентському середовищі свято відзначають широко. Проте сама дата пов’язана з сумними подіями, які мали місце в XX столітті. Так, цього дня у 1939 році понад 1200 студентів Чехословаччини були заарештовані й поміщені в концтабір, частину з них розстріляли. Для вшанування пам’яті про цю молодь і був проголошений Міжнародний день студентів. В Україні, крім цієї дати, є й інший День студента, який відзначають 25 січня.

Нагадаємо.