Починаються перевірки з пожежної безпеки у навчальних закладах

У зв’язку з трагедією в Одесі голів райдержадміністрацій та голів об’єднаних територіальних громад Харківської області закликали до проведення позачергових заходів.

Зокрема, йдеться про навчання обслуговуючого персоналу, опрацювання питань евакуації, тренувань з оповіщення. З відповідним зверненням до керівників звернувся начальник Головного управління Держслужби з НС України в Харківській області Олександр Волобуєв.

«Досвід показує, що успіх гасіння пожежі і порятунку людей залежить від правильних першочергових дій обслуговуючого персоналу і оперативності і знання об’єкта пожежно-рятувальними підрозділами. З середи почнуться перевірки і тренувальні навчання, які відбудуться, наприклад, в ХНУ ім.В.Н. Каразіна і на інших об’єктах», – повідомив Волобуєв.

За його словами, до 10 січня 2020 року в регіоні планують перевірити всі дошкільні установи, загальноосвітні школи, заклади культури, гуртожитки, заклади охорони здоров’я, соцзахисту, державні об’єкти транспортної інфраструктури.

Члени регіональної комісії з питань ТЕБ ​​та НС звернулися до керівників районів області з дорученням особливу увагу звертати на об’єкти, які мають більше 3-х поверхів або містять дерев’яні елементи конструкції.

У Харківській області на обліку перебувають 3849 об’єктів з масовим перебуванням людей. Протягом 5 останніх років на території області сталося 50 пожеж на цих об’єктах (з них 21 – в гуртожитках).

Нагадаємо.