Харківські боксери вибороли «золото» турніру в Білорусі

В Мінську відбувся 17-й міжнародний турнір з боксу класу А «Меморіал Віктора Лівенцева».

Участь у змаганнях взяли близько 150 спортсменів з 16 країн світу, в тому числі і чоловіча національна збірна України.

У ваговій категорії до 63кг чемпіоном турніру став харків’янин Ярослав Харциз. На шляху до медалі він здолав суперників з Молдови, Іспанії, Білорусі, а у фіналі з рахунком 4:1 переміг Карена Тонаканяна з Вірменії.

Сергій Горсков завоював золоту медаль у категорії до 91кг. Він стартував з перемоги над французом, потім здолав білоруса та вийшов у фінал, де мав зустрітися з Робертом Мартоном, але боксер із Закарпатської області на цей бій не вийшов.

Чоловіча національна збірна України з боксу посіла перше загальнокомандне місце.

Всього українські боксери за підсумковими результатами завоювали 7 нагород: 3 золотих, 2 срібних і 2 бронзових.

Це дозволило Україні стати першою серед 15 країн, що брали участь в нинішньому розіграші турніру в Білорусі.