Останні новини

Наступного року освітяни акцентують увагу на математичній грамотності

2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні.

Про це заявила Міністр освіти і науки Ганна Новосад 3 грудня 2019 року під час презентації Національного та Міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

«Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо погані дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошений Роком математики в Україні. У такій рік буде розроблений план заходів, який передбачає цілий спектр активностей для стимулювання розвитку математики в Україні», – зазначила міністр.

Згідно з результатами PISA-2018, базового рівня математичної компетентності – мінімального, якого в кінці першого етапу середньої освіти повинні досягти учні – в Україні не досягли 36% українських 15-річних підлітків.

«Дослідження показує, що 36% наших 15-річних учнів не досягають навіть базового рівня знання з математики», – сказала міністр.

Освітяни зазначили, що учні мають проблеми з завданнями, де потрібно використовувати прості стратегії вирішення, процентні співвідношення, оперувати дробом і десятковими числами.

Нагадаємо.