Лише 38% шкіл України зможуть продовжити звичайну роботу

Незважаючи на перехід до «жовтої» зони, навчальний рік у Харкові продовжиться в очній формі, підтвердили у Харківській міськраді, оскільки від коронавірусу вакцинувалися близько 85% працівників освіти.

Більшість шкіл України не зможе з 23 вересня працювати офлайн в умовах карантину.

Про це повідомила народний депутат Юлія Гришина. «Із 17 000 шкіл в Україні тільки 38% можуть працювати офлайн і не переходити на дистанційне навчання. Станом на 17 вересня вони мають рівень вакцинації співробітників від COVID-19 хоча б однієї дозою більше 80%», – зазначила Юлія Гришина.

Як розповіла директорка обласного Департаменту освіти та науки Анжеліка Крутова, понад 80% працівників мають щонайменше одне щеплення від COVID у 614 школах Харківської області – це 87,9% від усіх закладів середньої освіти у регіоні.

За словами заступника директорки департаменту Володимира Ігнатьєва, найменше щеплених вчителів у школах Харківського та Богодухівського районів. Там у 14 закладах станом на 20 вересня були вакциновані менше половини працівників. У школі села Огульці Богодухівського району — не щепився жоден.

Повний курс щеплень пройшли 42% освітян регіону – це працівники шкіл, дитсадків та вишів. Принаймні одне щеплення мають понад 73%.

За словами Хаустова, нині Харківська обласна дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Майже усі діти, в яких медики відбирали зразки, були інфіковані штамом коронавірусу «Дельта».

Нагадаємо.