У Художньому музеї творчий проєкт «Незабуті імена земляків»

У музеї презентували колекцію робіт відомих художників Харківщини з нагоди їх ювілейних дат: В.Мироненка, М.Самокиша, М.Безнощенко-Лучковської, М.Федорова, В.Панова.

Виставка творів В. Мироненка до 110-річчя від дня народження митця. Значне місце у творчості В. Мироненка займають міські краєвиди Харкова, що найчастіше відтворюють добре знайомі, навіть знакові, для містян об’єкти, як то Південний вокзал, пам’ятник Т. Шевченку тощо.

Гравюри сповненні відчуттям незримого зв’язку міста з його мешканцями, їх повсякденними турботами, прагненнями, заповітними мріями.

Виставка творів М. Самокиша до 160-річчя від дня народження митця.

Виставка творів М. Федорова до 150-річчя від дня народження митця. Експозиція ювілейної виставки це практично галерея жіночих портретів з близького оточення художника. Вони надійшли в колекцію Харківського художнього музею в 1971 році від нащадків художника.

М.Самокиш «У бричці»

Виставка творів М. Безнощенко-Лучковської до 80-річчя від дня народження художниці. Графічні твори М.Г. Безнощенко-Лучковської – це своєрідна матеріальна оболонка, під якою б’ється чуйна і неспокійна душа художника з бажанням зробити цей світ кращим і не дати померти надії.

Виставка творів В. Панова до 80-річчя від дня народження митця. В’ячеслав Панов – художник яскравого темпераменту та тонкого поетичного почуття, й виставка дарує нам, харків’янам, радість спілкування з його творчістю.

Нагадаємо.