Харківська Академія Нацгвардії святкує ювілей

Харківська Національна академія Національної гвардії України відзначає тридцяту річницю створення закладу.

Національна академія є одним з провідних наукових та освітніх центрів, що займає лідируючі позиції у військовій вищій освіті в Україні.

Заклад за роки свого існування забезпечив підготовку більше 40 тисяч професіоналів, які успішно працювали і працюють і не тільки в Україні, а й в багатьох державах світу.

Національна академія Національної гвардії України здійснює цільову підготовку фахівців для забезпечення внутрішньої безпеки держави, а саме: охорони громадського порядку, дипломатичних представництв, важливих державних об’єктів, боротьби з тероризмом, конвоювання та екстрадиції, і тому подібне.

Курсанти в Академії навчаються за державним замовленням.

Після отримання дипломів випускники мають обов’язкове працевлаштування Національної гвардії України та інших силових структурах України. З 2013 року можливість вчитися в Академії не тільки з цивільних, а й за військовими спеціальностями отримали і дівчата.

Сьогодні в Національній академії навчаються більше 2 тисяч курсантів, студентів, магістрів, ад’юнктів та працюють більше 500 викладачів та співробітників.

Нагадаємо.