Останні новини

До танкового вишу вступають дівчата

Харківський інститут танкових військ вперше отримав вступні заяви від дівчат на спеціальність «Озброєння і військова техніка».

За даними Інформагентства Міноборони «АрміяInform», у перший день вступної кампанії до Харківського військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» прибуло понад 150 абітурієнтів.

В цьому році вперше в профільний військовий вуз відкрито вступ для дівчат. До приймальної комісії від дівчат подано сім заяв на вступ. У разі успішного проходження конкурсу сертифікатів ЗНО, медичної комісії, професійного відбору та іспиту з фізичної підготовки, дівчата навчатимуться за спеціальністю «Озброєння і військова техніка».

Також, за даними агентства, близько 40% – військовослужбовці строкової служби або служби за контрактом, які захотіли продовжити військову кар’єру. Решта – випускники середніх шкіл і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

18 липня відбудеться засідання приймальної комісії, за результатами якого буде виданий наказ про зарахування до вищого навчального закладу. Далі першокурсники вирушать на польову навчально-тренувальну базу для проходження первинної загальновійськової підготовки.

Нагадаємо.