Останні новини

Бронзова медаль на науковому конкурсі в Китаї

Харків’янин Даніїл Осташев завоював бронзову медаль на Міжнародному науковому конкурсі «CASTIC 2019», який завершився на півострові Макао (КНР).

Конкурс наукових проектів «CASTIC» проходить 34 роки поспіль. У нинішньому році в змаганнях взяли участь школярі і студенти з 50 країн світу.

Делегація від України була представлена ​​на конкурсі вперше. До її складу увійшли учні Малої академії наук, в тому числі випускник Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Даніїл Осташев, який завоював третє місце.

Харків’янин отримав бронзову медаль в категорії «Комп’ютерні науки» за роботу «Генетичний алгоритм розподілу маршрутів доставки».

Довідково. «CASTIC» (China Adolescents Science and Technology Innovation Contest) – конкурс наукових та інноваційних проектів, в якому беруть участь школярі і студенти віком від 12 до 20 років. Вони представляють проекти в 13 категоріях: математика, біомедицина, хімія, фізика і астрономія, інформаційні технології та комп’ютерні науки, екологія, ботаніка, мікробілогія, зоологія та ін.

Нагадаємо.