Останні новини

У Харкові презентують виставку аутентичних виробів та живопису гуцульських авторів

Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва презентує виставку декоративно-прикладних робіт майстрів з міста Косів «Карпатські барви».

Косів – це маленька Гуцульщина, а також відомий в Україні центр гуцульського народного мистецтва. Здавна в цьому краї розвивалися і процвітали численні ремесла та промисли, що збагачували досвід та формували самобутню народну культуру, відому далеко за межами України. І сьогодні, частину найяскравіших зразків гуцульського мистецтва можна побачити у колекції «Карпатських барв».

Зокрема, в експозиції представлена мальована косівська кераміка Сергія Дутки, карпатські дереворити Ольги Стринадюк, вироби зі шкіри Світлани Гебель, різьблення по дереву Захара Стринадюка та численна кількість робіт розпису по склу Романа та Наталії Юсипчуків та роботи інших майстрів.

Переважна більшість учасників виставки є викладачами та випускниками Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Кожен з них має свій рівень професіоналізму та майстерності, але всі вони мають спільну жагу та любов до мистецтва і рідного краю!

Побачити на власні очі аутентичні вироби та живописні роботи гуцульських авторів у Харкові можна з 3 до 28 серпня.

Нагадаємо.