«Книга-мандрівка. Міста»

«Книга-мандрівка. Міста»: Тарас Тополя, Фагот та Ірина Тараненко презентували книги та мультфільми про незламні українські міста.

Творчий Проєкт реалізується у двох форматах: книжки та мультфільми, що опубліковані на YouTube-каналі спільноти «Книга-мандрівка. Україна» та присвячені незламним містам: Харкову, Сумам, Миколаєву, Запоріжжю, Києву та Чернігову, який сьогодні вчергове постраждав від ворожих атак.

Разом з авторами проєкту серії «Книга-мандрівка. Міста» кожне з міст презентували учасники проєкту Olympic Dreams. Юні олімпійці вже стали свого роду амбасадорами «Книги-мандрівки» у світі, і разом зі спортивними здобутками несуть український культурний код, в тому числі й літературну його складову.

Як зазначила авторка проєкту Ірина Тараненко, проєкт «Книга-мандрівка. Міста» спрямований на те, щоб розповідати про українську культуру й історію та зберігати українську ідентичність.

Книги про міста написали відомі українські автори, серед яких Сергій Жадан, Ірена Карпа та брати Капранови, а відомі діячі — озвучили мультфільми. Так, Тарас Тополя став голосом свого рідного міста Києва, а Фагот — Харкова.

Нагадаємо.