Презентація нової книги Дмитра Лазуткіна

18 грудня у Харкові Дмитро Лазуткін презентує книжку «Артерія».

На урочисту подію за участю автора запрошують «Книгарня «Є» і «Видавництво Старого Лева». Початок – о 18:30.

Дмитро Лазуткін: «Це головна моя книга, найбільш повна і важлива на сьогоднішній день. До того ж, «Артерія» є живою – її можна читати і слухати водночас. Іноді здаватиметься, що слова пульсують, розриваючи тонку матерію світу, а згодом – поєднуються у енергетичних потоках: ніжність змішується з ненавистю, кров з глиною, а війна, що насувається ззовні – з коханням, що росте зсередини, зрозуміле й легке перемелюється у хаотичну матерію, але згодом знаходить нову форму існування. В останньому розділі логічні конструкції розсипаються і утворюють колаж, схожий на малюнки божевільного, втім наскрізною залишається любов – з її ледве помітними, але невідворотними вібраціями».

В «Артерії» зібрані тексти Дмитра Лазуткіна, написані з 2011 й донині. Текстову частину збірки доповнили яскраві креативні ілюстрації одеського дизайнера Євгена Величева та qr-коди.

«Приємно, що книга є інтерактивною. Читач завжди матиме нагоду піти трохи далі у розумінні й відчутті тексту, бо за допомогою смартфону і qr-коду можна почути авторське виконання віршів. А полюбити книгу очима спонукають прекрасні ілюстрацій Євгена Величева».

 

Довідково. Дмитро Лазуткін – поет, журналіст, телеведучий. Автор поетичних збірок, серед який «Дахи» (2003), «Солодощі для плазунів» (2005), «Набиті травою священні корови» (2006), «Бензин» (2008), «Добрі пісні про поганих дівчат» (2012), «Колядки і вальси» (2014), «Червона книга» (2015), «Паприка грез» (2006), «Артерія» (2018).