«Стрілянина» у навчальному закладі

13 листопада в соцмережах з’явилася інформація про стрілянину у харківській школі № 17. Також було повідомлено, що постріл був зроблений із травматичної зброї і що поранення отримала матір одного з учнів.

 

На щастя інформація виявилась частково фейковою. Шкільну «стрілянину» прокоментував директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко.
Зокрема він спростував повідомлення про стрілянину з травматичного пістолету, опубликувавши фото пластмасових «зброї» та «куль» до неї.

Адміністрація школи спробувала зам’яти конфлікт без залучення правоохоронних органів. Але «не обійшлося». Ситуація набула розголосу і інциндентом зацікавились поліціянти.

За даними поліції, подія сталася 13 листопада у Київському районі. «Учні дев’ятого класу середньої школи на перерві бавились іграшковими пістолетами, які стріляють пластмасовими кульками. Відвідувачі школи, які прийшли за своїми дітьми, поскаржились на дії хлопців адміністрації навчального закладу».

Встановлено, що постраждалих від пострілів немає, за медичною допомогою ніхто не звертався. Заяв чи повідомлень за даним фактом до поліції не надходило.

Працівники ювенальної превенції взяли пояснення з учасників та очевидців події. Інформація зареєстрована в Журналі єдиного обліку Київського відділу поліції.