Переможці Міжнародного телевізійного фестивалю «Дитятко» поїхали до Страсбургу

Три українські дитячі телестудії, що перемогли у цьогорічному, Х  Міжнародному телефестивалі «Дитятко», відбули до Страсбурга для участі у Світовому форумі демократії-2018.

Рада Європи підтримує номінацію фестивалю «Місцеве самоврядування – це ми!» і відзначає переможців кращих відео за цією тематикою поїздкою до Франції.

Окрім участі у Світовому форумі демократії, який пройде цього разу під егідою боротьби проти всіх форм насильства щодо жінок, українські студійці побувають у Постійному представництві України при Раді Європи, у «Будинку підлітків» – закладі, що фокусується на роботі з молоддю від 12 до 21 року; поспілкуються з керівником українського відділу секції попереднього розгляду скарг Європейського суду з прав людини Дмитром Третяковим, директором Європейського молодіжного центру Тіною Мулкахі.

Щодо Світового форуму демократії, то він відбуватиметься за кількома ключовими напрямами: жінки та влада – рух до 50-50; стоп дискримінації, сексизму та насиллю над жінками; жінки, безпека, демократизація.

Нагадаємо. Цьогоріч штаб-квартиру Ради Європи відвідують: Кіногурток «Крок» за роботу «Нічого для нас – без нас» (смт Близнюки Харківської області), команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» з відео «Відкривай Радивилів» (Рівненська область), продакшн-студія «Рожеві окуляри» за сюжет «Не тільки дивитись, а бачити» (м. Львів).

Міжнародний телефестиваль “Дитятко” проходить за ініціативою і при підтримці голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

 

За матеріалами: http://www.oblrada.kharkov.ua